تبلیغات
مهندسی مواد - نهمین نمایشگاه صنایع فولاد،معادن،فلزات،ریخته گری،متالورژی و صنایع وابسته تبریز
خوش آمدید امید واریم توجه شما را جلب کرده باشیم

نهمین نمایشگاه صنایع فولاد،معادن،فلزات،ریخته گری،متالورژی و صنایع وابسته تبریز از امروز شروع شد.

alt

                                                                            دانلود فرم ثبت نام

 

اهداف برگزاری:

با توجه به پتانسیل های موجود در سطح استان و استانهای مجاور(آذربایجان غربی،زنجان،اردبیل،کردستان، و مناطق آزاد اقتصادی) و به منظور  ایجاد زمینه ای مناسب و منطبق بر استانداردهای جهانی و فراهم آوردن  فضای رقابتی سالم جهت شناسائی بازارهای هدف و توسعه و رونق اقتصادی این شاخه از صنعت در منطقه غرب کشور.

محل برگزاری:

محل دائمی نمایشگاه  بین المللی تبریز- سالن پروین اعتصامی با متراژ6480 متر مربع و سالن شهریار با متراژ 2480 متر مربع(ارتفاع سقف    6 متر)و سالن امیر کبیر با متراژ 9144 متر مربع(ارتفاع سقف 5 متر در کناره ها و 15 متر در وسط به صورت قوسی و سازه فضائی) دارای کف سنگ شده ، درب های ترانزیت جهت تخلیه و بارگیری و سیستم تهویه مطبوع.

امتیازات:

بزرگترین نمایشگاه صنعتی کشور در نیمه اول سال1391                 با در نظر گرفتن برگزاری همزمان با دو عنوان نمایشگاه: چهارمین دوره  نمایشگاه بین المللی ماشین ابزار،اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق –ششمین نمایشگاه بین المللی بزرگ ماشین آلات تبریز.

زمینه های مشارکت:

صنایع فولاد،معادن،فلزات،ریخته گری،قالبسازی،آهنگری،مواد و متالورژی،مواد اولیه و تجهیزات وابسته همچنین کلیه پیمانکاران و تولیدکنندگان،تعمیر و نگه داری و خدمات فنی مهندسی،مراکز پژوهشی و تحقیقاتی،مراکز علمی آموزشی ، جراید و نشریات تخصصی.

با توجه به این که این نمایشگاه مصادف با فصل امتحانات دانشجویان شد طبعا استقبال کمتری از سوی دانشجویان به عمل خواهد آمد .

منبع:http://www.ir-amt.com
طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: نهمین، نمایشگاه، بین المللی، متالورژی، تبریز،
ارسال توسط کامیار بالسینی
آرشیو مطالب
پیوند ها

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار